Juhannus on jo ovella
Kesä on nyt alkanut toden teolla ja juhannuskin on muutaman päivän päästä.
On aika heittää vähän vapaalle ja juhlistaa yötöntä yötä. Miten ajattelit viettää juhannusta? Viihdytkö kesäkaupungissa, vai suuntaatko kenties mökille? Niin tai näin, tässä olisi pari tyylivinkkiä keskikesän karkeloihin!
Tämän upean DryLaken pitsimekon saa sopimaan niin tilanteeseen kuin tilanteeseen asusteita vaihtamalla – sama mekko kolmella eri tyylillä alla:
Kun kesäilta hieman viilenee, voi olla taas kiva pukeutua vaikka maksimekkoon, jossa on hihat.
Oikealla on pitkähihainen Tramontanan paitamekkko kesän raikkaissa väreissä. Kun avaat napit tästä mekosta, siitä tulee kiva takki.
Meillä on putiikissa ja verkkokaupassa aika pienet varastot. Jos et löydä itsellesi sopivaa kokoa, laita viestiä sähköpostilla, verkkosivujen yhteydenottolomakkeen kautta tai tekstiviestillä, niin katsotaan, jos tuotetta löytyy esimerkiksi maahantuojan varastolta. Toki voit myös soittaa numeroon 040 516 0092
Jos haluat pukeutua yksilöllisesti, tutustu valikoimaamme!
Kivijalkamyymälä on juhannuksena suljettu pe 19.6. – su 21.6. Verkkokauppa palvelee 24/7.
Leppoisaa ja mukavaa juhannusta kaikille! <3
Kommentoi